Dostawy
Catering dietetyczny Paczka Smaku jest działalnością szerzącą swoje usługi w całej Polsce. W chwili obecnej, dostarczamy posiłki do wszystkich większych miast oraz położonych wokół nich, mniejszych aglomeracji. Szczegółowa mapa dostaw znajduje się poniżej. Dzięki niej możesz w łatwy i przejrzysty sposób sprawdzić czy dojeżdżamy do Twojej miejscowości.
Mapa
Dostaw
Jak realizujemy dowóz
Twojej diety?
Nasza dieta pudełkowa dowożona jest od poniedziałku do piątku, a więc z piątku na sobotę otrzymasz swój catering na dwa dni-sobotę oraz niedzielę. Godzinę dostawy swoich posiłków sprawdzisz podczas składania zamówienia, ponieważ jest ona ustalana indywidualnie dla każdego z regionów do którego dostarczamy boxy.
Twoja dieta będzie do Ciebie docierać zawsze w godzinach- 17.00-7.30. To o jakiej porze pojawi się pod Twoimi drzwiami, zależy od Twojego miejsca zamieszkania. Możemy dać Ci gwarancję, że Twoje boxy, transportowane będą w specjalistycznych autochłodniach posiadających atesty sanepidowskie, a o ich odpowiednią temperaturę zadbają nasi kierowcy.